خدمات قابل ارائه توسط شرکت مهندسی فناوری اطلاعات سپیدمانای ارتباطات در عمليات پشتيبانی سيستم های كامپيوتری به شرح ذيل می باشد:

 • نصب سيستم های عامل مورد نياز سازمان ها و متعلقات نرم افزاری مورد نياز
 • رفع مشكلات سخت افزاری سيستم های كامپيوتری و ارتقاء تجهيزات سخت افزاری
 • شناسائی ويروس ها از روی كلاينت های كامپيوتری و رفع آلودگی سيستم های شناسائی شده
 • بازيابی اطلاعات پاك شده
 • بازديد های دوره ای از سيستم های تحت پشتيبانی و گزارش شرح اقدامات انجام شده
 • گزارش مشكلات موجود در سيستم و همكاری در رفع مشكلات
 • مشاوره در خريد سيستم های سخت افزاری
 • تعميرات پيشرفته تجهيزات كامپيوتری همانند مادر برد ، هارد ، پرينتر ، اسكنر ، مانيتور و …..
 • انجام عمليات بهينه سازی و افزايش سرعت سيستم های كامپيوتری

خدماتی که کارشناسان ما در این بخش برای رفع ایرادها و مشکلات شبکه شما ارائه می‌دهند، معمولاً به چهار روش زیر انجام می‌گردد:

خدمات پشتیبانی شبکه راه دور از طریق سیستم تیکتینگ

در این روش مشتریان، مشکلات (شبکه، نرم افزاری، سخت افزاری و …) خود را از طریق سیستم ارسال تیکت به صورت کتبی با کارشناسان در میان می‌گذارند و کارشناسان ما نیز در سریع‌ترین زمان ممکن به صورت آنلاین پاسخگوی آن‌ها خواهند بود.

پشتیبانی شبکه به صورت تلفنی

بعضی از مشکلات پشتیبانی شبکه های کامپیوتری می‌بایست به صورت تلفنی و شفاهی به کارشناسان اعلام گردد و یا بالعکس کارشناسان ما برای حل برخی مشکلات رایج، می‌توانند شما  مشتریان عزیز را به صورت تلفنی راهنمایی کنند.

پشتیبانی شبکه راه دور به صورت ریموت

در این روش کارشناسان برای حل بعضی از مشکلات نیاز دارند تا به سیستم مورد نظر از راه دور با نرم افزارهایی که مخصوص این کار می‌باشند به اصطلاح ریموت زده و مشکل کاربر را مستقیماً بر روی سیستم حل کنند.

خدمات پشتیبانی شبکه به صورت حضوری

در بسیاری از مواقع لازم است تا کارشناس به صورت حضوری در محل اقدام به ارائه خدمات شبکه نماید و مشکلات آنان را به صورت حضوری بر طرف نماید.

قرارداد خدمات پشتیبانی IT

شرکت مهندسی سپیدمانای ارتباطات در تهران آماده عقد قرارداد در حوزه خدمات پشتیبانی شبکه و آی‌تی می‌باشد. ارائه خدمات پشتیبانی IT در قالب قراردادهای مشخص و به صورت سالیانه می‌باشد. در این قراردادها متناسب نیاز و تقاضای شما برای پشتیبانی و نگهداری از سیستم های کامپیوتری ، تجهیزات اداری و تعمیر و نگهداری شبکه با در نظر گرفتن هزینه‌های جانبی بهترین مبلغ قرارداد پشتیبانی شبکه و IT به شما ارائه می‌گردد. به طور کلی شرکت مهندسی فناوری سپید مانای ارتباطات چهار نوع قرارداد خدمات پشتیبانی IT، در این زمینه ارائه می‌دهد که بر اساس تقاضای مشتریان ممکن است قرارداد نهایی، ترکیبی از هر 4 نوع باشد، در زیر به چهار نوع نمونه قرارداد پشتیبانی شبکه و سیستم های کامپیوتری اشاره شده است:

1) قرارداد خدمات پشتیبانی و نگهداری سیستم های کامپیوتری:

شبکه کامپیوتری شرکت یا سازمان شما، مجموعه ای از ماشین های پیچیده است، که به طور همزمان با دیگر دستگاهها ارتباط برقرار می‌کنند و هزاران محاسبه را انجام می‌دهند. تعمیر و نگهداری سیستم های کامپیوتری به صورت منظم می‌تواند مشکلات بزرگ را از شبکه های کامپیوتری شما دور نگه دارد. کارشناسان IT می‌دانند که بدون تعمیر مناسب سیستم های کامپیوتری، کسب و کار شما قادر نخواهد بود به درستی کار کند. با توجه به اهمیت نظارت و نگهداری شبکه و سیستم های کامپیوتری، این امکان برای شما وجود دارد که بخواهید تعمیر و نگهداری سیستم های کامپیوتری خود را به شرکت پشتیبانی و نگهداری شبکه واگذار کنید.

.

2) قرارداد خدمات پشتیبانی و نگهداری از تجهیزات اداری:

در این نوع قرارداد نگهداری و پشتیبانی از تجهیزات اداری ائم از پرینتر، اسکنر و … از اهمیت بیشتری برخوردار است. تکنسین های کامپیوتر مسئول ارائه خدمات سرویس و نگهداری از تجهیزات اداری به شرکت‌ها می‌باشند. به این دسته از خدمات در اصطلاح خدمات HelpDesk گفته می‌شود.

3) قرارداد خدمات پشتیبانی شبکه:

این نوع از قرارداد خدمات پشتیبانی شبکه ، برای ارائه بهترین خدمات تخصصی و  حرفه‌ای در زمینه شبکه و تجهیزات شبکه‌ای و نرم افزارهای مرتبط با آن متمرکز می‌باشد. در قرارداد خدمات پشتیبانی شبکه های کامپیوتری، خدمات از نظر فنی در سطح بالاتری نسبت به سایر قراردادها ارائه می‌گردد. متخصصین پشتیبان شبکه سپیدمانای ارتباطات در تهران  که در این زمینه خدمت‌رسانی می‌کنند، کارشناسانی با تجربه بالا می‌باشند.

.

4) قرارداد پشتیبانی و نگهداری از سیستم های حفاظتی و نظارتی:

این نوع قرارداد نگهداری و پشتیبانی از سیتم های حفاظتی و نظارتی در واقع ترکیبی از بهترین خدمات تخصصی شبکه و خدمات پشتیبانی سیستم‌های کامپیوتری می‌باشد. البته خدمات جانبی دیگری نیز در این نوع نمونه قرارداد سرویس و نگهداری کامپیوتر ارائه می‌گردد، مانند: پشتیبانی تجهیزات دوربین مداربسته تحت شبکه، نگهداری از دستگاه‌های الکترونیکی مانند سیستم‌های هوشمند اتاق سرور، دستگاه حضور و غیاب، برق اضطراری UPS و … . در واقع این خدمات تمامی نیازهای آی‌تی در سطوح مختلف را تحت پوشش قرار می‌دهد.

خدمات برنامه نویسی تخصصی

شرکت مهندسی سپید مانا با دارا بودن برنامه نویسان متخصص، آماده انجام پروژه‌های برنامه نویسی شما می باشد.

الو کمک

( از دیگر خدمات شرکت مهندسی سپید مانای ارتباطات)

الو کمک تخصصی ترین مرکز حل مشکلات:

اولویت شرکت مهندسی فناوری اطلاعات سپید مانای ارتباطات (الو کمک)، ارائه خدمات شبکه در سریع‌ترین زمان و بالاترین کیفیت استاندارد می‌باشد. همچنین ایجاد حس اطمینان و امنیت هنگامی که شما با کارشناسان با تجربه شروع به همکاری می‌کنید و با اطمینان خاطر، اطلاعات خود را در یک مکان امن ذخیره و آن را به طور فیزیکی ایمن نگه می‌دارید. ما معتقدیم که خدمت‌رسانی سریع با مناسب ترین تعرفه نگهداری شبکه در این بخش از مهم‌ترین فاکتورهایی است که برای شرکت‌ها اهمیت فراوان دارد.

.

خدمات الو کمک:

 • طراحی وب سایت
 • نصب و راه اندازی (سرور و شبکه)
 • قرارداد پشتیبانی سیستمهای کامپیوتری
 • سرویس در محل
 • خدمات مشاوره

در خواست مشاوره از کارشناسان ما

بازدیدها: 85